sport
kolarstwo.sport.walbrzych.pl

Kolarstwo w Wałbrzychu i okolicach, Wałbrzych Miasto MTB, rowery i Wałbrzych.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta
czytaj więcej
POLECAMY
Glacensis MTB Challenge w wersji dla amatorów MTB
2009-07-16 11:24

Glacensis MTB Challenge to największy i najdłuższy wyścig etapowy w środkowo-wschodniej części Europy. Zaczynaliśmy w 2005 roku od dość małej, kameralnej, czteroetapowej imprezy. Po każdej kolejnej edycji dopracowywaliśmy szczegóły od strony techniczno-organizacyjnej zwracając także dużą uwagę na aspekty uatrakcyjniające trasy poszczególnych etapów. Do ubiegłego roku w każdym sezonie dodawaliśmy naszym zawodom kolejny odcinek, tak by ostatecznie impreza liczyła 7 etapów. Glacensis MTB Challenge zawsze (za wyjątkiem 2007 roku) rozpoczyna prolog, jazda na czas pod górę, która umożliwia nam ustawienie zawodników w sektorach przez pierwszym etapem. Tegoroczne zawody tradycyjnie już będą odbywać się na rundzie liczącej prawie 500 km oraz niespełna 16 000 m przewyższenia. Pomysł związany z bliską lokalizacją startu i mety zawodów sprawdza się znakomicie. Ograniczamy do minimum logistykę przed i po imprezie. Pomysł ten cenią sobie praktycznie wszyscy zawodnicy przyjeżdżający na imprezę własnymi samochodami.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w amatorsko-turystycznej wersji Glacensis MTB Challenge 2009.


Od czwartego etapu umożliwiamy udział w imprezie wszystkim kolarzom, bikerom, turystom rowerowym. Dzięki wsparciu Euroregionu Glacensis każdy z zainteresowanych może wziąć udział w naszej imprezie, jechać po oznakowanej i zabezpieczonej trasie (GOPR, jednostki ratownictwa medycznego), korzystać z bufetów regeneracyjnych. Ponadto gwarantujmy obsługę techniczną, w tym opiekę serwisu rowerowego na trasie i mecie każdego z kolejnych etapów imprezy. Udział w imprezie możliwy jest tylko w dniach:
- 22.07, Lądek Zdrój – Bardo, etap 4
- 23.07, Bardo – Głuszyca, etap 5
- 24.07, Głuszyca – Teplice (Czechy), etap 6
- 25.07, Teplice – Kudowa Zdrój, etap 7

Oferta nie zawiera zakwaterowania, wyżywienia, oficjalnego pomiaru czasu. Start grupy amatorskiej zawsze 5 minut po grupie głównej. Zgłoszenia na miejscu zawodów.

Źródło: www.strefamtb.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: