sport
kolarstwo.sport.walbrzych.pl

Kolarstwo w Wałbrzychu i okolicach, Wałbrzych Miasto MTB, rowery i Wałbrzych.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta
czytaj więcej
POLECAMY
Meta etapu Wyścigu Grodów Piastowskich w Świdnicy
2009-05-04 22:01

Etap II 44. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Grodów Piastowskich zakończy się w sobotę, 9 maja w Świdnicy.
W wyścigu weźmie udział 148 zawodników z wielu krajów. W ramach odcinka Legnica-Świdnica kolarze pokonają 188,5 km. Impreza ta wpisana jest przez Międzynarodową Organizację Kolarską UCI do grona największych imprez kolarskich w Europie „UCI Europe Tour”.


Trasa przejazdu i premia lotna (ul. Słowiańska):

Około godz. 13.26 kolarze przejadą w Świdnicy ulicami: Wałbrzyską, Słowiańską, Śląską, Westerplatte dalej w kierunku Dzierżoniowa.

Kolejne przejazdy, premia lotna i meta
(ul. Polna Droga, zalew Witoszówka):

Po godz. 16.00 kolarze z Modliszowa przejadą ul. Wałbrzyską i wjadą w ul. Słowiańską, przejadą ulicami: Śląską, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Sprzymierzeńców, Polną Drogą, Wałbrzyską i znów wjadą w ul. Słowiańską. Tę trasę pokonają trzykrotnie. Przy ostatnim okrążeniu zakończą wyścig nad zalewem Witoszówka, gdzie zaplanowano metę II etapu wyścigu (ok. godz. 16.40).

Źródło: um.swidnica.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: