sport
kolarstwo.sport.walbrzych.pl

Kolarstwo w Wałbrzychu i okolicach, Wałbrzych Miasto MTB, rowery i Wałbrzych.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta
czytaj więcej
POLECAMY
Górale na Start 2009
2009-04-23 15:58

Już 26 kwietnia rozegrana będzie I edycja Górali na Start 2009. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy hali lekkoatletycznej na Nowym Mieście. Zapisy już od 9:30.
O 11:15 start pierwszej kategorii, najmłodsi rywalizować będą na krótkiej, płaskiej trasie, a starsi wyruszą na 3.5 kilometrową, technicznie dość trudną rundę w Parku Sobieskiego. Ciężkie podjazdy, niebezpieczne zjazdy, czyli to co kolarze lubią najbardziej.


Trasa jest oczywiście przejezdna przez wszystkich, bez względu na umiejętności i technikę.

Wszyscy uczestnicy otrzymają posiłek regeneracyjny, a po zwodach uczestniczyć będą w losowaniu nagród. Do wygrania między innymi koszulki Wałbrzych Miasto MTB z podpisami: Mai Włoszczowskiej lub grupy JBG2 (Marek Galiński, Ania Szafraniec, braci Brzózków). Ponadto odtwarzacze CD i MP3 - warto wystartować w Góralach!!!

Szczegółowy program zawodów - http://mtb.walbrzych.pl:80/imprezy-sportowe/gorale-na-start-2009/edycja-1/

Źródło: um.walbrzych.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: