sport
kolarstwo.sport.walbrzych.pl

Kolarstwo w Wałbrzychu i okolicach, Wałbrzych Miasto MTB, rowery i Wałbrzych.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta
czytaj więcej
POLECAMY
Kolarze rozpoczęli sezon
2015-04-13 14:34

Od mocnego uderzenia nowy sezon na górskich trasach rozpoczęli reprezentanci KKW Superior Wałbrzych. Na najdłuższym dystansie zawodów I Bardo MTB Open Sezon najlepsza wśród kobiet okazała się Patrycja Piotrowska, która w klasyfikacji łączonej z mężczyznami zajęła 12. miejsce. W rywalizacji na dystansie Mega zwyciężył kolejny przedstawiciel Jamy, a mianowicie Tomasz Mach.


Z bardzo dobrej strony pokazali się także młodsi wałbrzyszanie. Dorota Bielecka była 3. na dystansie Mega, a Jakub Borkowski uplasował się na 11. pozycji będąc najmłodszym „góralem” w wyścigu na 12 km. Kolejnym zwycięzcą okazał się również Paweł Bielecki, który wygrał zmagania na najkrótszym dystansie. Niestety, z powodu defektu do mety nie dojechał kolejny z naszych – Michał Górski.
Już w najbliższą niedzielę Patrycja Piotrowska sprawdzi się w międzynarodowej rywalizacji. Przed wałbrzyszanką start w Junior Series XCO, a więc Pucharze Świata juniorów, a do wyścigu dojdzie w malowniczej miejscowości Montichiari we Włoszech.


Źródło: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: